• Home
  • Margarita
  • MARGARITA ANTI ACNE Gēla attīrošs līdzeklis ar ābolu un kārklu ekstraktiem 200ml

MARGARITA ANTI ACNE Gēla attīrošs līdzeklis ar ābolu un kārklu ekstraktiem 200ml

Gēla attīrošo līdzekli laboratorijas eksperti speciāli izveidoja problemātiskai, pumpu skartai ādai, ar tendenci uz akni, kurai sevišķi svarīga mitrināšana. Līdzeklis ir efektīvs pateicoties pienskābei un mūsu dabas ingredientiem – ābolu un kārklu ekstraktiem. Attīrošais līdzeklis dziļi tīra un rūpīgi nomazgā ādu, likvidē netīrumus un tauku pārpalikumu, kā arī savelk poras. Pēc lietošanas āda izskatās mazāk spīdoša.

Lietošana: masējiet līdzekli uz mitras ādas, līdz tas sāk putot, tad nomazgājiet ar ūdeni. Drīkst lietot katru dienu. Pateicoties sastāvā esošajām skābēm, iespējams viegla ādas sūrstēšana. Tā ir normāla ādas reakcija uz skābēm, kas dažu dienu laikā, ādai adaptējoties, pāriet.
Ieteicams: vairieties no tiešiem saules stariem vai lietojiet saules aizsarglīdzekļus. Lai iegūtu labāku efektu, ieteicams lietot kopā ar citiem šīs līnijas produktiem.

Kārklu ekstrakts ir dabīgs salicilskābes avots, kas izceļas ar poru savelkošām un ādu nomierinošām īpašībām. Ābolu ekstrakts ir dabīgas augļu skābes avots, bagāts ar C vitamīnu, zināms pateicoties eksfoliācijas iedarbībai un antioksidējošām īpašībām. Pienskābe palīdz eksfoliēt ādu.

 

26 % less sebum, 38 % less spots*

* Studies have shown that 28 days after using this product acne development is reduced by 38%, and sebum secretion decreased by 26%.

INGREDIENTS

AHA 0,8 %

Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, PEG/PPG-120/10-trimethylolpropane Trioleate, Laureth-2, Propanediol,  Glyceryl Oleate, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Parfum (Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool), Sodium Hydroxide.