Margarita

  • Home
  • Margarita
  • MARGARITA ANTI ACNE Attīroša sejas maska-skrubis ar ābolu un kārklu ekstraktiem 75ml
Atpakaļ

MARGARITA ANTI ACNE Attīroša sejas maska-skrubis ar ābolu un kārklu ekstraktiem 75ml2in1 Attīrošo sejas masku-skrubi ar ābolu un kārklu ekstraktiem laboratorijas eksperti speciāli izveidoja problemātiskai, pumpu skartai ādai, ar tendenci uz akni, palīdz tai atjaunoties un garantē tīrību. Unikālās tekstūras “gommage” tipa līdzeklis ir efektīvs pateicoties AHA (alfa hidroksi) skābei un mūsu dabas ingredientiem – ābolu un kārklu ekstraktiem. Līdzeklis attīra poras un samazina iespēju, ka varētu veidoties jaunas pumpas un pinnes. Maska-skrubis papildināts ar celulozes “gommage” daļiņām, kuras notrinoties tīra ādu un savāc netīrumus. Nekomedogens līdzeklis

Lietošana: 2–3 reizes nedēļā uzklājiet tīrai, sausai ādai, paturiet līdz 5 minūtēm un ar apļveida kustībām pamasējiet, līdz izveidosies attīrošo daļiņu gabaliņi. Noskalojiet ar ūdeni. Pateicoties sastāvā esošajām skābēm, iespējams viegla ādas sūrstēšana. Tā ir normāla ādas reakcija uz skābēm, kas dažu dienu laikā, ādai adaptējoties, pāriet.
Ieteicams: sākumā izmēģiniet uz neliela ādas laukumiņa. Izvairieties no iekļūšanas acīs, tāpat no tiešiem saules stariem vai lietojiet saules aizsarglīdzekļus. Lai iegūtu labāku efektu, ieteicams lietot kopā ar citiem šīs līnijas produktiem.

Kārklu ekstrakts ir dabīgs salicilskābes avots, kas izceļas ar poru savelkošām un ādu nomierinošām īpašībām. Ābolu ekstrakts ir dabīgas augļu skābes avots, bagāts ar C vitamīnu, zināms pateicoties eksfoliācijas iedarbībai un antioksidējošām īpašībām. AHA skābespalīdz nospodrināt ādas virsējo slāni, padara sejas ādu gaišāku un piešķir tai gludumu.

 

26 % less sebum, 38 % less spots*

* Studies have shown that 28 days after using this product acne development is reduced by 38%, and sebum secretion decreased by 26%.

INGREDIENTS

AHA 2,25 %

96 % ingredients of natural origin

Aqua, Cellulose, Glycerin, Propanediol, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Lactic Acid, Glycolic Acid, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Cellulose gum, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Parfum (Hexyl Cinnamal), Sodium Hydroxide.