Lauryna
2021-06-08
Valsts: Lietuva
: 35-40
: normali
Nepaprastai mėgstu BIOK produktus, net ir Beatos linija yra tikrai gera, išskyrus šį 'nesusipratimą'. Jogurtas į odą įsigeria tikrai greičiau ir geriau, nei šis produktas. Net kaip rankų kremo negaliu naudoti...

Lauryna, dėkojame už atsiliepimą. Šis kūno kremas savo sudėtimi ir ingredientais skiriasi nuo reguliarių produktų, kadangi yra natūralus kosmetikos gaminys. Todėl šio kremo natūralumas ir jame naudojami ingredientai lemia tai, kad jo įsigeriamumas į odą yra gerokai ilgesnis. Siūlome pabandyti produktą tepti mažesniu kiekiu ir ant sausos švarios odos.
Vytaute
2021-06-01
Valsts: Lietuva
: 19-34
: normali
Uzsisakiau kuno sviesta su alijosiais, vietoj jo gavau si krema. Jis nesusigeria i oda, jausmas lyg tikrai jogurtu issiteptum, turi ilgai ir nuobodziai trinti oda, kad neliktu baltu reziu, ir galiausiai oda tampa sausesne, nei buvo. Pats blogiausias kuno kremas koki yra teke tureti, gal Beatai reiktu likti prie kulinariniu produktu:)

Vytaute, ačiū už atsiliepimą. Jūsų minėtojo kūno sviesto su alavijais jau nebegaminame. O dėl jogurtinio kūno kremo norime akcentuoti, jog tai yra ECOCERT COSMOS NATURAL sertifikuotas, natūralus kosmetikos produktas, kuris savo sudėtimi ir ingredientais tikrai skiriasi nuo reguliarių produktų. Šio kremo natūralumas lemia ir tai, kad jo įsigeriamumas į odą yra gerokai ilgesnis. Jeigu ieškote intensyviai drėkinančios ir greitai susigeriančios kūno priemonės, galime rekomenduoti išbandyti MARGARITA Drėkinamąjį kūno kremą-šerbetą su agurkų ir ramunėlių ekstraktais.
Urtė
2021-05-03
Valsts: Lietuva
: 19-34
: sausa
Patiko, kad nepalieka riebumo pojūčio ir kvepia skaniai, bet reikia labai ilgai trinti į odą, kol įsigeria...