Paaiškinimas dėl žmogiškojo faktoriaus prekyboje buvo likę partijos „Margaritos“ kremų

Paaiškinimas

Dėl žmogiškojo faktoriaus prekyboje likusių „Margaritos“ kremų partijų

 

Medžiaga Butylphenyl methylpropional iki 2022 metų kovo mėnesio buvo leistina ir naudojama Europos Sąjungoje. Ji įtraukta į neleidžiamų vartoti medžiagų sąrašą nuo 2022-ųjų Kovo. Apie šį nutarimą sužinojome pernai spalio 29 d. paskelbus Europos Komisijai, ir jam atsakingai ruošėmės. Ruošdamiesi šiam pokyčiui, jau nuo šių metų sausio iš visų gaminamų produktų išėmėme minimą ingredientą, o iš prekybos vietų iki š.m. kovo pirmos 1 dienos pašalinome prekių likučius.

 

Atsiprašome, kad dėl žmogiškojo faktoriaus prekybos vietoje liko mūsų nesusigrąžinti trijų partijų senosios sudėties produktų – drėkinamojo veido kremo su natūraliomis išrūgomis visiems odos tipams su proteinais „Margarita“ 50 ml (partijos Nr. 09 2023A08, brūkšninis kodas 4770001336533), veido kremo su kolagenu ir augaliniu aliejumi brandžiai odai „Margarita“ 50 ml (partijos Nr. 09 2023A15, brūkšninis kodas 4770001336540) ir maitinamojo veido kremo su bičių vašku ir augaliniu aliejumi visiems odos tipams „Margarita“, 50 ml (partijos Nr. 10 2023A12, brūkšninis kodas 4770001336526).

 

Pirkėjai, įsigiję aukščiau minimos partijos produktų, gali tiesiogiai kreiptis į mus,- BIOK LAB, grąžinti produktą už kurį mes įsipareigojame grąžinti sumokėtus pinigus.

 

Medžiaga Butylphenyl methylpropional nėra specialiai įtraukiama į kosmetikos gaminių sudėtį, bet yra viena iš cheminių medžiagų, esančių kvapų sudėtyje. Ir ją iki šiol naudodavo dažnas kosmetikos gamintojas – tai buvo dažna medžiaga, įėjusi į kvapų sudėtį. Ją kosmetikos gamintojai privalėjo deklaruoti kaip alergeną, kai koncentracija gaminyje pasiekia tam tikrą ribą.

 

Įsigaliojus pakeitimams, kreipėmės į kvapo gamintoją, kuris šiuo metu kvapo kompozicijoje šio ingrediento nebenaudoja.

 

Šio ingrediento poveikis nėra ūminis ir šie produktai yra ištestuoti. Europos Komisija pakeitimus priėmė įvertinusi ilgalaikį medžiagos poveikį.

 

Esame atsakinga bendrovė, laikomės aukščiausių etikos standartų. Užtikriname, kad mūsų gaminama produkcija draudžiamų ingredientų neturi ir yra saugi.

 

 

  

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.