Apie Margaritą

„Margarita“ yra mus jungiantis, kasdieninis prekės ženklas odos ir plaukų priežiūrai: iš mūsų gamtos, mūsų odai ir paremtas mūsų vertybėmis. Mus jungia mūsų galinga gamta, vertybės ir baltiška oda. Nuo 1988 m. kuriame produktus Baltijos žmonių odai ir plaukams, stiprindami jų grožį mūsų laboratorijos žiniomis ir ingredientų iš Baltijos gamtos galiomis. Tai - gamtos laboratorija, kurianti baltiškai odai. MARGARITA - mūsų visų.

Dar 1988 m. patyrę Lietuvos mokslininkai sukūrė maitinamąjį veido kremą „Margarita“ ir jam panaudojo tai, ką pažinojo ir išmanė geriausiai – čia pat, Lietuvos gamtoje, augančių augalų aliejus, ekstraktus ir natūralų bičių vašką. Jis taip gerai tiko lietuvių odai, kad netrukus tapo labai populiarus. Įkvėpti šio produkto sėkmės gimė ir kiti „Margarita“ kosmetikos gaminiai.

„BIOK LAB“ istorija prasidėjo 1988 metais, kuomet penki biochemijos mokslininkai nusprendė išbandyti savo žinias kurdami lietuvių odai tinkamą veido kremą. Išvystyta kremo formulė vėliau įgijo tokį populiarumą, kad juo pradėta prekiauti visoje Lietuvoje su naujai užregistruotu prekės ženklu „Margarita“.

Visi mūsų lietuviškos kosmetikos produktai vystomi atliekant išsamius tyrimus ir skatinant visapusišką sąžiningumą bei skaidrumą. Labai džiaugiamės, kad tai veikia. „BIOK LAB“ produkcija yra pripažinta dermatologų ir dantų priežiūros specialistų, taip pat visose kosmetikos kategorijose patenkame tarp TOP 5 vartotojų pasirinkimų Lietuvoje. Mūsų aukštą produktų kokybę vertina ne tik dauguma lietuvių, bet ir  Šiaurės šalių gyventojai, Centrinės, Vakarų Europos šalys.

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.