Apie Margaritą

Dar 1988 m. patyrę Lietuvos mokslininkai sukūrė maitinamąjį veido kremą „Margarita“ ir jam panaudojo tai, ką pažinojo ir išmanė geriausiai – čia pat, Lietuvos gamtoje, augančių augalų aliejus, ekstraktus ir natūralų bičių vašką. Jis taip gerai tiko lietuvių odai, kad netrukus tapo labai populiarus. Įkvėpti šio produkto sėkmės gimė ir kiti „Margarita“ kosmetikos gaminiai.

Šią kosmetiką naudojo dar mūsų mamos, todėl ji – kaip gerai pažįstamas žydinčių liepų aromatas, iš vaikystės žinomas šaltalankių uogų rūgštumas ar medaus skonis ant lūpų. Tai artima, sava ir patikrinta laiko.

„Margarita“ produktai yra įkvėpti senųjų odos ir plaukų puoselėjimo receptų, kurie ir dabar perduodami iš kartos į kartą. Dar mūsų močiutės ir promočiutės žinojo, kad pieno produktai atkuria prarastą odos drėgmę, ramunėlės ramina, o dilgėlių nuoviras yra veiksminga natūrali priemonė plaukams stiprinti. „Margarita“ šiuos receptus ištobulina ir pritaiko šiuolaikinio skubančio žmogaus poreikiams. Kaip ir senieji grožio receptai, „Margarita“ kosmetika sukurta iš to, kas artimiausia mums – lietuviškuose laukuose ir pievose augančių gėrybių. Tai – patys tikriausi linkėjimai iš Lietuvos gamtos.

Mūsų kosmetika neužsiguli sandėliuose – pagaminus ir įsitikinus nepriekaištinga kokybe ji iškart keliauja pas Jus. Ne veltui – veido kremas po pagaminimo geriausias naudoti ne ilgiau, nei metus. Tiek pat laiko, kiek pačių surinktų vaistažolių arbata nepraranda savo naudingųjų savybių. 

Margarita. Gamta mus myli.